Elektro-Plast

DYSTRYBUTORZY

NOWE CENY 26.02.2024

Drukuj 

Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować naszych cenionych Klientów o nadchodzących zmianach w cenniku naszych produktów, które wejdą w życie z dniem 25 marca 2024 roku. Ta decyzja została podjęta w odpowiedzi na rosnące koszty produkcji oraz inne czynniki zewnętrzne, które wywierają wpływ na strukturę naszych cen.

Jesteśmy w pełni świadomi, że taka aktualizacja może wywołać pewien dyskomfort. Chcielibyśmy jednak zapewnić Państwa, że nasze działania są kierowane dążeniem do utrzymania najwyższej jakości oferowanych produktów, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjności cenowej. Naszym priorytetem jest oferowanie Państwu wartości, która odzwierciedla wysoki standard naszych produktów.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który został załączony do niniejszego komunikatu. Prosimy także o poinformowanie wszystkich zainteresowanych stron o tej zmianie. Wszelkie zamówienia złożone do dnia 24 marca 2024 roku będą realizowane według dotychczasowych cen.

Jesteśmy głęboko wdzięczni za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że nasze przyszłe relacje będą nadal się rozwijać i przynosić obopólne korzyści.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi Regionalnymi Przedstawicielami Handlowymi lub Biurem Obsługi Klienta. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym etapie współpracy.

 

cennik, elektroplast

lista aktualności